سئو در مشهد

پلاگین seo وردپرس All in One بهینه سازی Pack
افزونه بعدی که سالهاست در حالا رقابت با یواست میباشد پلاگین All in One بهینه سازی Pack اسم داراست.

این افزونه شاید قویترین پلاگین بهینه سازی وردپرس نباشد ولی تمام تجهیزات یواست را دارااست و میتوان اظهار کرد گزینش میان آل این وان seo پک و یواست اضافه ذوق ای میباشد. اکثر وبمسترانی که مبتدی و تازه کار می باشند به جهت سهولت در به کارگیری از پلاگین آل این وان seo پک به کار گیری می‌نمایند. این پلاگین پس از یواست دومی پلاگین بهینه سازی وردپرس با بیشترین نصب و فعال و امتیاز مثبت ۵ ستاره میباشد. از حیث پشتیبانی و بروز بودن نیز فورا بعداز تولید تغییر و تحول در الگوریتم گوگل یا این که نشر آپ دیت تازه وردپرس، بروز می‌شود و مشکلی در به کارگیری از آن وجود ندارد. پلاگین All in One سئو Pack نیز دارنده ورژن بدون پول و تجاری میباشد.

قابلیت و امکان پلاگین بهینه سازی All in One بهینه سازی Pack
آل این وان نسبتاً تمام خصوصیت های یواست را داراست ولی در برخی قابلیتها برتر و در بعضا تجهیزات ضعیفتر فعالیت می‌نماید.
بعضا از خصوصیت های بارز پلاگین seo وردپرس AIOSEO عبارتند از :

ارسال خود کار پیام به گوگل و بینگ در چهره تغییر تحول در seo و تایپ کردن مقاله نو
سئو اتومات تیتر پست ها برای seo بهتر مطالب
لبریز کردن خود کار متاتگ های مطالب
پیکربندی جامع تر نقشه گوگل xml sitemap نسبت به یواست
دارنده نقشه xml گوگل منحصربه‌فرد فیلم و ویدیوها
سازش با گوگل amp فارغ از نیاز به پلاگین جانبی
و …
این پلاگین از سال ۲۰۰۷ تا کنون فعال میباشد و جزو قدرتمندترین پلاگین های seo وردپرس محسوب میشود. برای دانلود پلاگین آل این وان به مخزن پلاگین های وردپرس در ادرس All in One سئو Pack رجوع نمایید.

پلاگین seo وردپرس The بهینه سازی Framework
حقیقت این میباشد که پلاگین Yoast با اختلاف شایسته ترین پلاگین میباشد و آن‌گاه پلاگین All in One بهینه سازی Pack می‌تواند مطلوب باشد و البته پلاگین The سئو Framework توان کمتری نسبت به‌این پلاگین ها داراست البته سازندگان این پلاگین با به روز های سریع که می دهند دارن به نیکی روی پلاگین فعالیت می کنند البته تجهیزات بی نقص آن دو پلاگین را ندارد.

تجهیزات پلاگین The سئو Framework
اشتراک گذاری مطالب در شبکه های عمومی
خودداری از ایندکس شدن گونه بندی یا این که صفحه های خالی
ایجاد نقشه تارنما
خودداری از سرقت محتوا
امکان Structured Data
و…
این پلاگین را میتوانید از مخزن پلاگین های وردپرس در نشانی The سئو Framework دانلود و نصب فرمائید.

قویترین و شایسته ترین پلاگین seo وردپرس کدام میباشد؟
به خیال و خاطر دارم او‌لین سایتی که فعال‌ساز‌ی کردم را به وسیله پلاگین All in One سئو Pack seo و seo کردم آن دوران در انجمن وردپرس فارسی تاپیکی درباره با seo وردپرس و تارنما ساخت گردیده بود که اکثر یوزرها پیشنهادشان All in One بهینه سازی بود بعداز سپری شد یک سری سال شاید به یک دفعه ورق رجوع و برگشت! پیشرفت Yoast در یک‌سری سال اخیر بسیار زیاد بوده که اینک غریب به واقعه تمام سایتهای وردپرس فارسی (از گزاره همین کشور‌ایران تمز خودتان) از یواست به کارگیری می‌نمایند. در فیض توصیه ما نیز نصب و تهیه یواست بجای ال این وان بهینه سازی پک می باشد.

چنانچه پیرو غایت سئو وبسایت تان میباشید در آغاز با پباده سازی قالب وردپرس استاندارد و با صرفه، پوسته ای ماهر برای وبسایت پباده سازی فرمایید یا این که یک قالب وردپرس استاندارد و اورجینال تعیین نمایید بعد از آن با انجام پیکربندی وردپرس و گزینش قویترین یا این که شایسته ترین پلاگین seo وردپرس مبادرت به seo مطالب فرمائید.

پلاگین های تکمیل کننده seo وردپرس برای سود بهتر
برای seo بهتر بدون شک سفارش می‌کنم از پلاگین های seo که برای شغل های متعدد انجام میشود و دو پلاگین All in One بهینه سازی Pack و Yoast آن امور را انجام نمیدهند به کار گیری فرمایید تا seo داخلی تارنما وردپرس شما به غایت حد خویش رسد. در‌این نصیب شایسته ترین پلاگین ها را برای بهبود قسمت های گوناگون بهینه سازی تارنما معرفی می‌کنم.

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها